• Filtry bakteriologiczne i do ssaków

  • Parametry

Specjalistyczny sklep medyczny Trachmed oferuje bezpieczne i sprawdzone filtry bakteriologiczne od renomowanych producentów.

W naszej ofercie znajdują się filtry do ssaków medycznych oraz filtry do respiratorów. Szeroka gama produktów umożliwia dobór odpowiednich rozwiązań do różnego rodzaju sprzętów. Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem obejmującym najlepsze produkty w atrakcyjnych cenach.

Czym są jednorazowe filtry bakteryjne?

Filtry bakteriologiczne to stosowane na salach operacyjnych i oddziałach anestezjologicznych jednorazowe produkty zapewniające sterylność, higienę i maksymalną ochronę pacjenta wentylowanego mechanicznie przed infekcjami wywołanymi drobnoustrojami pochodzącymi z urządzeń medycznych.

Filtry wykazują skuteczność do 99,99% i tym samym zapewniają wyjątkowy poziom zabezpieczenia dla pacjenta. Chronią również sprzęt medyczny, z którym współpracują, a tym samym przedłużają okres ich działania. Ponieważ są to produkty jednorazowe, nie wymagają sterylizacji, a po użyciu wystarczy je zutylizować.

Filtry bakteriologiczne i do ssaków - nasza oferta

Nasz asortyment obejmuje sterylnie zapakowane, jednorazowe filtry bakteriologiczne. Wszystkie produkty posiadają wymagane certyfikaty, a fakt, że pochodzą od renomowanych producentów gwarantuje najwyższą jakość wykonania oraz komfort użytkowania. Są kompatybilne z większością sprzętu używanego w szpitalach.

Oferta wysokiej jakości filtrów oddechowych obejmuje:

  • filtry antybakteryjne do ssaków medycznych - z mechanizmem zabezpieczającym przed dostawaniem się płynów do ssaka,
  • filtry antybakteryjne do respiratorów - zapewniają niezawodną barierę przed drobnoustrojami mogącymi wywołać infekcje oddechowe; ich zadaniem jest również odpowiednie nawilżenie i ogrzanie powietrza dostającego się do płuc.

W ofercie mamy filtry dedykowane dla dorosłych pacjentów, jak również filtry pediatryczne.

Gdzie zamówić filtry bakteriologiczne? Sklep trachmed.pl

Trachmed specjalizuje się w dostarczaniu najwyższej jakości sprzętu medycznego do placówek medycznych oraz dla Klientów indywidualnych. Starannie dobrany asortyment obejmuje wyłącznie sprawdzone i najczęściej stosowane w danym momencie rozwiązania. Wyróżnia nas szeroki wachlarz produktów o różnym zastosowaniu oraz niskie ceny. Zapewniamy wygodną dostawę kurierską oraz do paczkomatów.