• Rurki tracheostomijne (NFZ)

  • Parametry

Sklep medyczny Trachmed oferuje wysokiej jakości, zapewniające bezpieczeństwo i komfort pacjentom rurki tracheostomijne dostępne w wielu rozmiarach i o zróżnicowanym przeznaczeniu.

Nasz asortyment obejmuje wykonane zgodnie z najbardziej rygorystycznymi standardami rurki od renomowanych producentów. Co ważne, na wszystkie produkty z tej kategorii obowiązuje refundacja NFZ, zatem pacjenci mają możliwość ich zamówienia za określoną dopłatą. Sprawdź naszą ofertę i zamów najwyższej jakości produkty w atrakcyjnych cenach.

Czym są rurki tracheostomijne?

Rurka tracheostomijna to specjalny, wykonany z termoplastycznego PCW jednorazowy przewód, który umożliwia udrożnienie oraz przepływ powietrza do płuc bez udziału górnych dróg oddechowych. Rurka tracheostomijna umieszczana jest w tchawicy i mocowana za pomocą tasiemek, tak by pozostawała stale na swoim miejscu i nie powodowała dyskomfortu po stronie pacjenta.

Rurka tracheostomijna - nasza oferta

Wszystkie produkty w tej kategorii to najwyższej jakości sprzęt medyczny, który został wykonany z myślą o maksymalnym bezpieczeństwie i komforcie pacjentów. Aparatura jest pozbawiona wszelkich substancji groźnych dla organizmu czy mogących wywoływać alergie.

Nasza oferta obejmuje różne rodzaje rurek tracheostomijnych. W asortymencie są dostępne:

  • rurki tracheostomijne z mankietem,
  • rurki tracheostomijne bez mankietu.

Produkty różnią się od siebie funkcjonalnością, przeznaczeniem, a także parametrami takimi jak: rozmiar, kąt wygięcia, zawartość zestawu.

Rurki sprzedawane są w zestawach z kaniulami, opaską mocującą oraz prowadnicą.

Rurka tracheostomijna z refundacją NFZ

Każda ubezpieczona osoba po zabiegu tracheotomii ma prawo uzyskać refundację na zakup rurek tracheostomijnych. Poprzez nasz sklep internetowy można zamówić rurki z refundacją. Wysokość opłaty dla pacjenta przy refundacji jest podana na stronie przy każdym produkcie.

Jak dobrać rurkę tracheostomijną?

Rurka tracheostomijna to przyrząd ratujący życie pacjenta. Jej dobór oraz wymiana muszą być wykonywane przez specjalistę w zależności od rodzaju przebytego zabiegu czy choroby pacjenta. W naszym sklepie można zamówić sprzęt zgodny ze wskazaniem lekarza.

Rurka tracheostomijna - sklep trachmed.pl

Specjalistyczny sklep medyczny Trachmed dostarcza zaopatrzenie do placówek medycznych, jak i do Klientów indywidualnych. Oferujemy szeroki wybór nowoczesnych, bezpiecznych i zapewniających komfort produktów w atrakcyjnych cenach. Realizujemy zamówienia na rurki tracheostomijne z refundacją.