• Asystor kaszlu, koflator, Cough Assist KALOS

Asystor kaszlu, koflator, Cough Assist KALOS

Brak towaru
21000.00
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 3 dni
Cena przesyłki 0
Kurier (Pobranie) 0
Odbiór osobisty 0
Paczkomat InPost (pobranie) 0
Kurier 0
Orlen paczka 0
Paczkomaty InPost 0
Zostaw telefon

Wielofunkcyjny asystor kaszlu KALOS- koflator wspomagający nieinwazyjnie oczyszczanie dróg oddechowych, redukujące ryzyko infekcji oraz poczucie dyskomfortu. Jest lekkim asystorem kaszlu -tylko 2,9 kg z akumulatorem zintegrowanym w urządzeniu. Umożliwia jego zastosowanie w podróży lub w sytuacji kiedy dostęp do zasilania siciowego jest ograniczony.

Wybór pomiędzy funkcjami synchronizowanymi, automatycznymi lub manualnymi pozwala na indywidulane dostosowanie terapii do potrzeb użytkownika. Możliwość ustawień predefiniowanych ułatwia wybór terapii. Cztery poziomy przepływu wdechowego dostarczają większego komfortu i efektywności podczas użytkowania.

Opatentowana technologia EFA (Expiratory Flow Accelerator) pozwala zmobilizować i usunąć wydzielinę z dróg oddechowych poprzez zwiększenie przepływu powietrza bez użycia wysokich ciśnień, tym samym poprawiając komfort użytkownika.

Przyspieszenie przepływu wydechowego przywraca fizjologiczną sprawność niezbędną do przesunięcia wydzieliny z poziomu oskrzeli w kierunku górnych dróg oddechowych.

Przyspieszenie jest odwrotnie proporcjonalne do wydechowego przepływu powietrza, dopasowuje się do naturalnego rytmu oddechowego pacjenta oraz nie wymaga współpracy pacjenta. Terapia jest całkowicie bezpieczna i może być stosowana u osób z osłabionym odruchem kaszlu lub jego całkowitym brakiem.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.